מתן שירות בפריסה ארצית
שעות פעילות: 09:00-16:00
Breadcrumb Image
בריכה לחצר -השקעה בטוחה ומתגמלת
Home מאמרים בריכה לחצר -השקעה בטוחה ומתגמלת
01 Sep 2021  /  by Asta Pool Services   /   0 Comments

בריכה לחצר -השקעה בטוחה ומתגמלת

 

בריכה בחצר היא השקעה בטוחה ומבטיחה. כיום, בניית בריכה בחצר הבית לא נחשבת כמוצר מותרות. עונת הקיץ הממושכת והחמה לצד עלויות הכניסה לבריכה הציבורית או לקנטרי המקומי, מחייבות אותנו למצוא פתרונות יצירתיים אחרים לשעות הפנאי. למי שיש חצר לצד הבית כדאי שיחשוב על יתרונות בניית הבריכה ועל הערך המוסף אותו היא מספקת.


איזו בריכה מתאימה למיקום בחצר?

ישנם שני סוגי בריכות הניתנות להתקנה קלה ומהירה בחצר הבית. הראשונה שבהן היא הבריכה המוכנה העשויה פלסטיק, פיברגלאס או עץ. ניתן למקמה על פני השטח בכל אזור בחצר ללא חפירה בקרקע וללא הכנה מוקדמת. הסוג השני הוא בריכה אשר השלד שלה מיוצר בנפרד וכל מה שצריך הוא לחפור ולהתקינה במעמקי הקרקע.


האם ניתן לבנות בריכה בחצר שכבר קיימת?

בוודאי שניתן לבנות בריכה בחצר קיימת! בניגוד לשנים קודמות, בהן ניתן היה לבנות בריכה רק כחלק מתהליך בניית הבית, כיום ניתן למקם בריכה מוכנה בחצר הבית בכל שלב ובכל עיתוי. בריכה מסוג זה נקראת בריכה מתועשת. הטכנולוגיה המתקדמת מקנה לבריכה המתועשת מראה זהה לבריכות השחייה הישנות והיקרות. לבריכה זו יתרונות רבים כאשר הצורך העיקרי בעצם, הוא החצר עצמה. בריכה מתועשת קלה להרכבה ומורכבת תוך עשרה ימים, ניתן לבחור את גודלה וצורתה בהתאם לצרכים והיא אינה מושפעת מתנאי השטח. בריכה מתועשת עולה כמחצית מבניית בריכת בטון יצוקה בקרקע. עלות ההשקעה הכספית מתאימה לאלו המעוניינים להשיג איכות ויוקרתיות לצד השקעה בטוחה והעלאת ערך הנכס אשר ברשותם.


הדגשים בבניית בריכה מתועשת בחצר

  • עיצוב – היתרון בבריכה מתועשת הינה האפשרות לבחור את הגודל והצורה המתאימים. בריכה מתועשת מיוצרת משלד פלדה ועטופה ביריעות ויניל דקורטיביות, עמידות ואלסטיות. את יריעות הויניל ניתן לבחור בצבע ובדוגמה אשר תתאים לעיצוב וסגנון הבית. ניתן להתאים את הגודל לגודל החצר, בריכה קטנה, גדולה, מרובעת, מלבנית, מעוגלת או בצורות מופשטות וייחודיות. ניתן להוסיף לכל בריכה כזו מדרגות יצוקות בטון אשר תכוסינה אף הן על ידי אותן יריעות ויניל, אשר יבטיחו אחידות ובטיחות מקסימאלית למניעת החלקה. לצד הבריכה ניתן להוסיף מפלי מים מפכים, ג’קוזי מפנק ותאורה מרשימה. את השטח הסובב לבריכה ניתן לעצב ולחפות במגוון חומרים, מאריחי קרמיקה, פסיפס ועד להנחת דקים כפריים העמידים בפני רטיבות.
  • מיקום – מומלץ למקם את הבריכה באזור מוצל בחצר או לחילופין באזור אשר ניתן לקרות על ידי אמצעי הצללה. אם החצר גובלת בשטח הצמוד לביתם של השכנים כדאי להרחיקה כמעה על מנת ליצור אינטימיות מרבית.
  • בטיחות – בריכות שחייה הממוקמות מעל פני השטח פחות בטיחותיות מבריכה מתועשת. הבריכות הללו בולטות ומועדות לפגיעות רבות יותר, כמו כן הגישה אליהן היא באמצעות סולם אשר חשוב שיהיה בטוח ויציב. בריכה מתועשת היא בטוחה יותר, אך חשוב מאוד לגדר את השטח שסביבה בכדי למנוע את כניסתם של ילדים ללא השגחת מבוגר. בנוסף, חשוב לדאוג לכיסוי אשר ימנע נפילת אנשים וילדים במיוחד. אותו הכיסוי גם ישמור את הבריכה נקייה מלכלוך ומזיקים וישמר את איכות המים. חשוב לרצף את השטח המקיף את הבריכה בחומרים אשר ימנעו החלקה ולהימנע מריצה בשטחים הרטובים.
  • שמירה על איכות המים – בריכה בחצר, בניגוד לדעה הרווחת, תהא חסכונית יותר מבחינת השימוש במים לעומת חצר המכוסה בדשא. אחד היתרונות הבולטים הוא מילוי הבריכה במים באופן חד פעמי. מה שכן, בכדי למנוע החלפת המים ובזבוז מיותר, חשוב לדאוג שאיכות המים תישאר גבוהה על ידי שימוש בעזרי ניקיון איכותיים שונים כגון מסננים, רובוטים המיועדים לניקיון וכימיקלים המטהרים ומחטאים את המים באופן שוטף.
Tags:

מאמרים אחרונים

מבחר שירותי בריכה
בריכה לחצר -השקעה בטוחה ומתגמלת

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים