מתן שירות בפריסה ארצית
שעות פעילות: 09:00-16:00
Breadcrumb Image
בניית בריכות מתועשות
Home מאמרים בניית בריכות מתועשות
בניית בריכות מתועשות
07 Oct 2021  /  by Asta Pool Services   /   0 Comments

עד לפיתוחה של בריכה מתועשת, נהוג היה לבנות את בריכות השחייה מבטון. בנייה זו ארכה מספר חודשים וגם עלויות ההקמה היו גבוהות. עם פיתוח הבריכה המתועשת הבינו שניתן לבנות ולתחזק בריכות שחייה בעלויות נמוכות יותר ובנוסף להקים אותן בקצב מהיר לאין שיעור מזה של הקמת בריכות בטון. על מנת לסבר את האוזן , בניית בריכה מתועשת נמשכת כשבוע, ובניית בריכת בטון עשויה להימשך מספר חודשים.

שיטת הבנייה הנהוגה בהקמת בריכה מתועשת היא שיטת הבנייה החופשית. שיטת הבנייה מכונה כך בשל גמישות לוחות הבטון אשר מהם מיוצרת קרקעיתה הבריכה, גמישות הלוחות מאפשרת בניית בריכה מתועשת בצורות ועיצובים שונים.

הדפנות וגדות הבריכה מיוצרות מפלדה מגולוונת .

לאחר שמסיימים את הקמת הבריכה, מצפים את דפנותיה עם ויניל – יריעות הויניל ניחנות בגמישות גבוהה וחשוב ביותר – הן מצטיינות בכושר אטימה גבוה החיוני לאיטום מוחלט של הבריכה. ליריעות הויניל יש גם אפשרויות עיצוב שונות ועל כן ניתן להשיגן בגוונים שונים והדפסים לפי סגנון הבריכה המתועשת שבחרתם, לבריכה שהיא בריכה מתועשת המיועדת לילדים ניתן להתאים יריעת ויניל עם הדפסים ססגוניים, ציורים הקשורים לעולם המים ואפילו ציורים מאגדות ילדים שנושאם העיקרי הוא הים , הדמויות ובעלי החיים השוכנים בו. בריכות מתועשות למבוגרים או במקומות ציבוריים יעוצבו כמובן בסגנון שקט וסולידי יותר.

חשוב לציין יתרון נוסף של בריכה מתועשת על פני בריכת הבטון: בריכת בטון ניתנת להקמה במקביל לבניית הבית שכן חישוב השטח ועבודות הבטון נעשים כבר באותה נשימה עם בניית המבנה הפרטי או הציבורי. לעומת זאת, בריכה מתועשת ניתן להקים גם לאחר בניית הבית, כאשר התכנון וההקמה נעשים בשטח קיים.

אתר ממליץ